ولخرجی زوج جوان کار دستشان داد

به گزارش پیامک مسعود، زوج جوانی که از فروشنده فضای مجازی با نقشه قبلی در زمینه دارو های بدن سازی و مکمل های ورزشی زورگیری کرده بودند، دستگیر شدند.

ولخرجی زوج جوان کار دستشان داد

به گزارش ، سرهنگ مرتضی نثاری، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت گفت: پرونده ای با موضوع سرقت به عنف در کلانتری 102 پاسداران تشکیل و به دستور مرجع قضائی دادسرای ناحیه 34 تهران برای رسیدگی تخصصی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع شد.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی شرح داد: شاکی اظهار کرد دهم اسفندماه برای فروش مقداری داروی بدن سازی و مکمل ورزشی، اعم از قرص، پودر و آمپول به ارزش 350 میلیون ریال در فضای مجازی آگهی ثبت کردم. در همان روز فردی که خود را پویا معرفی کرد، با من تماس گرفت و برای خرید در محل سکونتش در محدوده میدان هروی قرار گذاشتیم. من به همراه اموال سفارش داده شده حدود ساعت 18:30 در نشانی اعلامی حاضر شدم و با خریدار تماس گرفتم و او بیان نمود در محل حضور ندارد و همسرش برای تحویل کالا ها مراجعه می کند و وجه اموال را نیز نقدا می پردازد. طبق قرار، خانمی حدودا 25 ساله به من مراجعه و خود را همسر خریدار معرفی کرد و خواستار تحویل اموال شد.

ولی در زمان بازدید، فرد ناشناسی با شوکر از پشت سر به پهلوی من زد و کنترل خود را از دست دادم و به زمین خوردم، سپس مرا با سلاح سرد تهدید و کیف پولم را به همراه مکمل های ورزشی سرقت کرد و از محل گریختند. این مقام انتظامی گفت: کارآگاهان با توجه به نوع محصولات سرقتی و احتمال فروش آن ها در مکان های خاص مانند باشگاه های ورزشی پیروز شدند مرد سارق به نام پویا 34 ساله را که در تعدادی از باشگاه های شرق تهران مکمل های ورزشی را فروخته بود، شناسایی کنند. سرهنگ نثاری بیان نمود: کارآگاهان توانستند پویا را در نزدیکی یک باشگاه بدن سازی دستگیر کنند. متهم به سرقت از شاکی با همکاری همسرش به نام مژده اعتراف کرد.

منبع: شرق

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 948

به "ولخرجی زوج جوان کار دستشان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ولخرجی زوج جوان کار دستشان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید