سلامتی و پزشکی

سابقه اقدام به خودکشی 9 برابر خطر فوت را بیشتر می نماید، نحوه بازتاب اخبار خودکشی در رسانه ها

عضو جمعیت پیشگیری از خودکشی ایران با بیان اینکه افرادی که اقدام به خودکشی می نمایند و سابقه اقدام به خودکشی دارند، 9 برابر خطر فوت آنها بیشتر است، نکاتی درخصوص نحوه انتشار اخبار مربوط به خودکشی در رسانه ها خاطرنشان کرد.

29 شهریور 1400

شناسایی 380 بیمار تازه مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته در کردستان

خبرنگاران/کردستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 380 بیمار نو مبتلا به کرونا ویروس در 24 ساعت گذشته تا کنون در استان اطلاع داد.

28 شهریور 1400

سهمیه ای برای واکسیناسیون دانشجویان شریف اختصاص نیافته است

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف بیان کرد: متاسفانه تا به امروز سهمیه ای برای واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه درنظر گرفته نشده است.

18 شهریور 1400

تکرار وعده خاتمه اپیدمی کرونا تا دهه فجر

به گزارش خبرنگاران، بهرام عین اللهی با حضور در دانشگاه علوم پزشکی بقیهالله(عج) بیان نمود: دهه فجر ان شاءالله سرانجام اپیدمی کرونا در کشور خواهد بود و تا دهه فجر، تزریق دو نوبت واکسن کرونا و دوز بوستر (تقویتی) انجام می شود.

18 شهریور 1400

در روزهای آلوده، بدن را با 7 گزینه سالم سم زدایی کنید

خبر خوب این است که سم زدایی از بدن در فصل زمستان قرار نیست خیلی هم سخت باشد. گاهی اوقات برترین روش برای سم زدایی پیروی از یک رژیم غذایی سالم است:

9 شهریور 1400

معرفی روش های جالب نظم بخشیدن به خانه فقط در 15 دقیقه

بیایید رو راست باشیم، مرتب کردن و نظم بخشیدن به خانه کاری نیست که از انجام دادنش لذت ببریم! البته قطعا زندگی در یک فضای تمیز، مرتب و باز به خودی خود لذت بخش است اما پیدا کردن وقت برای انجام این کار، موضوعی کاملا جداست. در چنین شرایطی، آشنایی با روش های...

8 شهریور 1400

از مراجعه حضوری برای ثبت نام واکسن کرونا خودداری کنید

رئیس گروه مبارزه با بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان همدان گفت: واکسیناسیون کرونا در18مرکز بهداشتی شهرستان همدان انجام می گردد.

7 شهریور 1400

اهمیت شستشوی حلق با آب نمک در پیشگیری از بیماری های ویروسی

یک متخصص گوش و حلق و بینی در گفت وگو با خبرنگاران گفت شستشوی حلق و بینی با آب نمک به پیشگیری از ابتلا به بیماری های ویروسی یاری می نماید.

1 شهریور 1400

تشریح اولویت بندی واکسیناسیون مادران باردار

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران شرایط واکسیناسیون مادران باردار را تشریح کرد.

31 مرداد 1400

حضور حداقلی زائران در حج

60 هزار ساکن عربستان که به طور کامل واکسینه شده اند برای برگزاری مراسم حج از روز شنبه وارد مکه شده اند و برای دومین سال پیاپی این مراسم مهم مذهبی با حضور حداقلی و غیبت زائران خارج از عربستان در حال برگزاری است.

22 مرداد 1400

این سینماگر 14 سال است که در بستر بیماری است

ایسنا/ همسر اصغر شاهوردی با شرح درباره فرایند درمان این صدابردار قدیمی سینما از کسانی که سال هاست جویای احوال شاهوردی نیستند گله کرد و گفت: استاد اصغر شاهوردی صدابردار فراموش نشدنی سینماست.

21 مرداد 1400

این دختر با قلبش غذا می خورد!

خبرنگاران: یک دختر نوجوان به علت ابتلا به یک بیماری نادر نمی تواند غذا بخورد، زیرا بدنش به طور کامل توانایی هضم غذا را از دست داده است.

20 مرداد 1400

این 5 خوراکی سیاه رنگ را حتما رژیم غذایی تان بگذارید

خبرنگاران : برخی خوراکی های سیاه رنگ وجود دارند که برای سلامت عمومی ما بسیار مفید هستند و باید سعی کنیم در رژیم غذایی خود از آن ها استفاده کنیم.

17 مرداد 1400

تامین 10 میلیون دوز واکسن کرونا تا آخر تابستان

رئیس سازمان غذا و دارو، از تأمین 10 میلیون دوز واکسن کرونا تا آخر تابستان اطلاع داد.

9 مرداد 1400

شتاب فرایند واکسیناسیون کرونا از فردا

خبرگزاری خبرنگاران- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افزایش شتاب واکسیناسیون در هفته آینده اطلاع داد.

9 مرداد 1400

936 هزار و 350 نفر دوز دوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند

گزارش های روزانه وزارت بهداشت نشان می دهد که تا به امروز 936 هزار و 350 نفر دوز دوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند.

6 مرداد 1400

چرا مجرد ها بوی خاصی می دهند؟

لویی چهار دهم، پادشاه فرانسه، شیفته عطر بود. در کاخ ورسای همه اتاق ها را با گل تزئین می کردند و به تمام وسایل اتاق و آب نما ها عطر می زدند، حتی مهمانان قصر هم پیش از ورود عطر باران می شدند.

5 مرداد 1400

تشک های بادی از جنس مخمل

رپرتاژآگهی - تشک بادی با برندهای اینتکس و بست وی در ایران وجود دارد و در مدلهای 1 نفره و 2 نفره تولید و ساخته شده اند این دو برند در شرکت اینتکس لند در ایران از طریق این نمایندگی در اختیار خریداران ایرانی قرار می گیرد، زیرا این محصولات آمریکایی بوده و از...

1 مرداد 1400

کسب مقام نخست مسابقه بین المللی کنفرانس معماری از سوی دانشجویان دانشگاه شیراز

سه نفر از دانشجویان کارشناسی ارشد معماری منظر دانشکده هنر و معماری دانشگاه شیراز، پیروز به کسب مقام نخست مسابقه بین المللی کنفرانس معماری منظر دیجیتال شدند.

1 مرداد 1400

چگونه یک خلبان نیروی هوایی شوروی، هواپیمای جنگنده نیروهای آلمان نازی را دزدید و به سوی کشورش بازگشت!

هواپیمای ستوان کوزنِتسوف از شوروی، به وسیله یک هواپیمای آلمانی سقوط کرد، اما او پیروز شده بود به موقع از کابین خارج گردد و به سلامت فرود آید.

31 تیر 1400
تعداد: (360)