پلمب 67 واحد صنفی در مازندران

به گزارش پیامک مسعود، خبرنگاران/مازندران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: از تاریخ 20 لغایت 23 آبان ماه جاری تعداد 67 واحد صنفی در استان مازندران پلمب شده اند.

پلمب 67 واحد صنفی در مازندران

حسینقلی قوانلو با بیان اینکه از تاریخ 20 لغایت 23 آبان ماه جاری تعداد 67 واحد صنفی در استان مازندران پلمب شده اند، اظهارکرد: این واحدهای صنفی به دلیل عدم رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمب شده اند.

وی با اعلام اینکه در طی این مدت تعداد 6631 واحد صنفی استان مورد بازرسی قرار گرفته اند از تشکیل 339 پرونده تخلف در طی همین مدت خبر داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تاکید کرد: پرونده های متشکله جهت صدور رای به شعب تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

قوانلو در ادامه شرح داد: با توجه به مصوبه ستاد مقابله با بیماری کرونا تمام واحدهای صنفی در سراسر استان مازندران تنها تا ساعت 6 عصر مجاز به فعالیت بوده و باید بعد از آن تعطیل شوند.

وی اضافه کرد: واحدهای صنفی از قبیل خبازی ها، قصابی ها، فروشگاه های بزرگ تامین نماینده نیاز اساسی خانوار، میوه فروشی ها، مرغ فروشی ها و داروخانه ها مستثنی بوده و می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی در بعد از این ساعت فعالیت داشته باشند.

به گزارش رولبط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران،قوانلو در خاتمه از عموم شهروندان تقاضا کرد: در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی و بهداشتی را به تلفن 124 و یا سامانه www.124.ir اعلام نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 آذر 1399 بروزرسانی: 25 آذر 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1184

به "پلمب 67 واحد صنفی در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمب 67 واحد صنفی در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید