این سینماگر 14 سال است که در بستر بیماری است

به گزارش پیامک مسعود، ایسنا/ همسر اصغر شاهوردی با شرح درباره فرایند درمان این صدابردار قدیمی سینما از کسانی که سال هاست جویای احوال شاهوردی نیستند گله کرد و گفت: استاد اصغر شاهوردی صدابردار فراموش نشدنی سینماست.

این سینماگر 14 سال است که در بستر بیماری است

اشرف افشاری درباره حال جسمانی اصغر شاهوردی که حدود یک هفته است به علت عفونت ریه در بیمارستان بستری شده بیان نمود: حال ایشان نسبت به روزهای گذشته بهتر است و به تازگی یک کشت خون دیگر گرفته اند تا عفونت را آنالیز نمایند و اگر بدنش به داروها جواب دهد، شاید هفته آینده مرخص گردد.

او با قدردانی از زحمات کادر درمانی بیمارستان فیروزگر گفت: دوستان مختلفی در این روزها مداوم تماس می گیرند و جویای احوال اصغر شاهوری هستند. از آقایان منوچهر شاهسواری، مجید مسچی، حسن انتظامی، خانم وافری از خانه سینما و هم احمد میرعلایی و همسرشان که خیلی با من همراهی نموده اند تشکر می کنم و خدا را شکر هنوز اصغر شاهوردی فراموش نشده است، اما متاسفانه آن هایی که در حادثه پیش آمده نقشی داشتند و این مصیبت را بر سر ما آورده اند 14 سال است که هیچ سراغی از ما نگرفته اند تا لااقل یک بار حال شاهوردی یا خانواده اش را بپرسند که ببینند چطور زندگی می نمایند. البته منظور من پرس وجو بخاطر مسائل اقتصادی نیست و حرفم کاملا جنبه معنوی و انسانی دارد. آیا به این فکر نموده اند آن کسی که می میرد، دیگر مُرده، ولی ما 14 سال است که هر لحظه می میریم و در همین یک هفته سختی زیادی از نگرانی بابت حال شاهوردی تحمل نموده ایم؟

وی ادامه داد: با وجود همه این سختی ها من هنوز عاشق شوهرم هستم و نذر و احتیاج نموده ام تا با همین شرایط، صحیح و سلامت به خانه برگردد، چون اگرچه چند سال است که صحبت نمی نماید ولی همین چند روزی که نبوده خانه را سکوت گرفته و هر صبح فقط بخاطر رفتن به بیمارستان و تماشا او بیدار می شوم.

اصغر شاهوردی که از اولین صدابرداران سرصحنه سینمای ایران است سال 1386 همزمان با ساخت فیلم چراغی در مه به کارگردانی پناه برخدا رضایی در یک حادثه رانندگی هنگام بازگشت از صحنه دچار آسیب دیدگی مغزی شد و از آن روز تا به حال در بستر افتاده و همسرش از او پرستاری می نماید.

شاهوردی سابقه صدابرداری فیلم هایی همانند هامون، پری، لیلا، قرمز، باشو غریبه کوچک، اجاره نشین ها، شاید وقتی دیگر، کیمیا، سارا، بانو، زیر پوست شهر و خانه دوست کجاست؟ را در کارنامه کاری خود دارد.

منبع: همگردی
انتشار: 21 مرداد 1400 بروزرسانی: 21 مرداد 1400 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1621

به "این سینماگر 14 سال است که در بستر بیماری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این سینماگر 14 سال است که در بستر بیماری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید