طراحی لوگو: تخت روانچی: اقدامات آمریکا، آرمان توسعه را به شعاری بی محتوا تبدیل نموده است

به گزارش پیامک مسعود، نماینده ایران در سازمان ملل گفت: عدم اقدام موثر در برابر اقدامات یکجانبه غیرقانونی آمریکا، آرمان توسعه را به شعاری بی محتوا بدل نموده است.

طراحی لوگو: تخت روانچی: اقدامات آمریکا، آرمان توسعه را به شعاری بی محتوا تبدیل نموده است

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی لوگو از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی لوگو و آرم تجاری تا برندینگ حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش خبرنگاران، مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل طی سخنانی در چهل و پنجمین اجلاس سالانه وزرای امور خارجه گروه 77 همچنین چین اظهار کرد: در حالی که سال جاری پنجاه و پنجمین سالگرد تصویب منشور الجزایر در اولین اجلاس وزرای امور خارجه گروه 77 همچنین چین را گرامی می داریم باید همچنان همانگونه که در آن سند مزبور، حول آرمان ها و منافع مشترک اعضای گروه، متحد مانده و بطور مصمم، کوشش های جمعی خود را برای نیل به توسعه مالی و اجتماعی و نیز تحقق صلح، ثبات و رفاه همه اعضای گروه معطوف کنیم.

وی اضافه نمود: گروه 77 همچنین چین به عنوان بزرگ ترین بلوک بین دولتی در سازمان ملل، این ابزار و اهرم را در دسترس همه کشورهای در حال توسعه قرار می دهد تا بتوانند منافع جمعی خود را با تکیه بر ارتقای ظرفیت مذاکراتی در همه مسائل مالی بین المللی در سازمان ملل به پیش ببرند. اکنون پس از نزدیک به شش دهه از تاسیس این گروه و علیرغم همه موانع و چالش هایی که با آن روبرویم، گروه 77 طی این سال ها توانسته در عمل ثابت کند که همکاری بین المللی تنها راه حفظ و پاسداشت ارزش های مشترک و حل و فصل چالش های فراروی دنیا است.

سفیر و نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل در ادامه گفت: هرچند شکل چالش هایی که امروز با آن روبرو هستیم در مقایسه با سال های ابتدایی تشکیل گروه 77 قدری تفاوت نموده اما ماهیت این چالش ها تغییر چندانی نداشته و تنها راه مقابله با آن نیز توسل به چندجانبه گرایی و همکاری جمعی است.

تخت روانچی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید نمود: همه گیری کووید 19 زنگ هشداری برای کل دنیا بود تا یک بار دیگر به ما یادآوری کند که توسعه، رفاه و سعادت بشریت به یکدیگر متصل بوده و وابستگی متقابل دارد. با این وجود، در حالیکه همه کشورها دست در دست یکدیگر به همکاری برای مقابله با این همه گیری مشغولند، متاسفانه شاهدیم که آمریکا به تحمیل اقدامات نامشروع یکجانبه قهرآمیز خود از جمله تحریم های یکجانبه غیرقانونی بر تعدادی از کشورها که بیشترین خسارت و رنج را از عواقب وخیم همه گیری کرونا متحمل شده اند، ادامه می دهد. این اقدامات غیرقانونی از یک سو و فقدان اقدام موثر و جدی از طرف جامعه بین المللی برای مقابله با این اقدامات، موجب شده که آرمان توسعه پایدار و محور آن یعنی هیچکس نباید از توسعه عقب بماند، به یک شعار صرفا بی محتوا، بی معنی و تزئینی بدل گردد.

این دیپلمات ارشد کشورمان در انتها اظهار کرد: ما معتقدیم مهم ترین بحران ها و چالش های بین المللی امروز فرا روی بشر، یعنی همه گیری کرونا و نیز یکجانبه گرایی، شکست نخواهند خورد مگر اینکه با پاسخ جمعی و واحد و نیز کوشش مشترک همه کشورهای دنیا تحت لوای چندجانبه گرایی و همبستگی و مطابق با روح همکاری جمعی بین المللی، روبرو شوند و این آرمانی است که گروه 77 همچنین چین برای تحقق آن ایجاد شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 آذر 1400 بروزرسانی: 17 آذر 1400 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1749

به "طراحی لوگو: تخت روانچی: اقدامات آمریکا، آرمان توسعه را به شعاری بی محتوا تبدیل نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی لوگو: تخت روانچی: اقدامات آمریکا، آرمان توسعه را به شعاری بی محتوا تبدیل نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید