شرایط محمدرضا شجریان ایده آل نیست، بستری مجدد در مراقب های ویژه

به گزارش پیامک مسعود، پزشک معتمد محمدرضا شجریان از بستری شدن مجدد این خواننده در بیمارستان و ایده آل نبودن شرایط جسمی این هنرمند اطلاع داد.

شرایط محمدرضا شجریان ایده آل نیست، بستری مجدد در مراقب های ویژه

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، حسن عباسی ضمن تایید خبر بستری شدن محمدرضا شجریان در بیمارستان از روز گذشته، گفت: متاسفانه به دلیل گرفتاری هایی ریوی و مسائلی که از مدت ها قبل گریبان گیر استاد شجریان بود از عصر روز گذشته دوباره به بیمارستان منتقل و در بخش مراقب های ویژه بستری شده است.

وی اضافه کرد: متاسفانه اکنون شرایط ایده آلی ندارند، اما امیدوارم هرچه زودتر مسائل مرتفع گردد.

هیات مدیره بیمارستان جم نیز به همین دلیل اطلاعیه شماره یک خود را در ساعت 10 صبح روز چهاردهم مهر ماه منتشر نموده که در آن آمده است: در راستای اطلاع رسانی به مردم هنردوست و هم میهنان عزیز به استحضار می رساند، استاد عزیزمان دیروز عصر با شرایط عمومی قلبی و ریوی -تنفسی ناپایدار و افت سطح هوشیاری، افت فشار خون و پلاکت در بخش مراقبت های ویژه بستری شدند.

در این اطلاعیه تأکید شده است: با توجه به شرایط ناپایدار بالینی از ملت عزیز خواهشمندیم از درگاه خداوند متعال برای اسطوره آواز ایران سلامتی و بهبودی مسئلت کنند.

محمدرضا شجریان پیش از این و در پی تشدید بیماری به دلیل عفونت شدید و افت فشار از روز شنبه 25 مرداد در بیمارستان جم و در بخش مراقبت های ویژه بستری شده بود که با بهبود نسبی شرایط عمومی از روز سوم شهریور ماه مرخص و ادامه فرایند درمانی خود را در منزل پیگیری می کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 آبان 1399 بروزرسانی: 17 آبان 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1106

به "شرایط محمدرضا شجریان ایده آل نیست، بستری مجدد در مراقب های ویژه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط محمدرضا شجریان ایده آل نیست، بستری مجدد در مراقب های ویژه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید