کارلوس کی روش: می خواهم با کلمبیا به قهرمانی برسم

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران می گوید هدفش قهرمانی با تیم ملی کلمبیا است.

کارلوس کی روش: می خواهم با کلمبیا به قهرمانی برسم

به گزارش خبرنگاران، کارلوس کی روش که به تازگی با امضای قراردادی سه و نیم ساله راهنمایی تیم ملی فوتبال کلمبیا را برعهده گرفت، در جریان تماشای دیدار تیم های سانتافه و دپورتس تولیما در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی کلمبیا گفت وگویی با سایت hsbnoticias انجام داده که در زیر می خوانید.

انگیزه تان از قبول راهنمایی تیم ملی فوتبال کلمبیا چه بود؟

کیفیت و صندلی بازیکنان کلمبیا مرا برای آمدن به این کشور زیبا تشویق کرد. می خواهم با کلمبیا به قهرمانی برسم.

آیا حضورتان در منچستریونایتد شما را عنوان نمود؟

من 6 سال فوق العاده در منچستریونایتد بودم. من به عنوان یک عضو کادرفنی به این تیم رفتم و وقتی آنجا را ترک می کردم دوستان زیادی پیدا نموده بودم و هنوز هم به سرالکس فرگوسن علاقه مند هستم.

آیا با بعضی مربیان کلمبیایی ارتباط برقرار نموده اید؟

بله، گفت وگوهایی با آنها البته بدون برنامه ریزی از پیش مشخص شده داشته ام. ایده صحبت با آنها هم این بود که شروع به اجتماعی کردن این ایده کنیم که ما در تیم ملی کلمبیا به دنبال چه چیزی هستیم.

آیا هسته اصلی بازیکنانی که با خوسه پکرمن در تیم ملی فوتبال کلمبیا کار نموده اند را حفظ خواهید کرد؟

بله البته، ایده این است که به بازیکنانی که با سرمربی قبلی کار نموده اند احترام بگذاریم و بر اساس شرایط چهره های جدید را به تیم اضافه کنیم.

کلمبیا در تاریخ خود تنها یک جام قهرمانی کسب نموده و آن قهرمانی در مسابقات کوپا آمه ریکا 2001 است. چطور می توان روحیه رجحان جویی را به این گروه از بازیکنان بازگرداند؟

رویای همه ما این است که همواره به بهترین شکل ممکن عمل کنیم و باید فرهنگ مان اینچنین باشد. چندین سال پیش به ژوائو پینتو و روی کاستا، بازیکنان پرتغالی گفتم ببینید، ما اینجا هستیم تا قهرمان دنیا شویم و آنها فکر کردند که من دیوانه شده ام. دیدگاه امروزی من همچنان به همان شکل است؛ اگر ما می خواهیم پیشرفت کنیم و به قهرمانی برسیم، همه باید فعل خواستن را صرف نمایند، باید هر روز قهرمان باشند و خودشان را برای قهرمانی آماده نمایند. قهرمانی در سرانجام کار شروع نمی گردد، بله قهرمانی از شروع کار شروع می گردد. من می خواهم به قهرمانی دنیا برسم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 63

به "کارلوس کی روش: می خواهم با کلمبیا به قهرمانی برسم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارلوس کی روش: می خواهم با کلمبیا به قهرمانی برسم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید