گوشت گرم گوسفند از استرالیا وارد کشور شد ، گوشت ارزان می شود؟

به گزارش مجله پیامک مسعود، نخستین محموله گوشت گوسفند گرم وارداتی برای تنظیم بازار داخلی از استرالیا وارد ایران شد؛ واردات این محصول از استرالیا و رومانی ادامه خواهد داشت.

گوشت گرم گوسفند از استرالیا وارد کشور شد ، گوشت ارزان می شود؟

به گزارش خبرنگاران، نخستین محموله گوشت گوسفند گرم وارداتی برای تنظیم بازار داخلی از استرالیا وارد ایران شد؛ واردات این محصول از استرالیا و رومانی ادامه خواهد داشت. این محموله یکشنبه شب وارد فرودگاه امام شد.

بنابر این گزارش فرهاد آگاهی رئیس انجمن تأمین کنندگان فرآورده های خام دامی در این ارتباط اظهار کرد: در پی توافقات انجام شده با وزارت جهاد کشاورزی، واردکنندگان تازه و باسابقه برای حل مشکل گرانی گوشت و کمک به تنظیم بازار، علاوه بر واردات گوشت از مبادی روسیه، قزاقستان و مغولستان، اقدام به واردات گوشت باکیفیت تازه از کشورهای رومانی و استرالیا به عنوان بزرگ ترین تولیدکنندگان گوشت گوسفندی کرده اند.

وی اضافه نمود: محموله های گوشت باکیفیت از طریق هواپیما و تریلی های مجهز یخچال دار به صورت متعدد و برنامه ریزی شده به سرعت در بازار توزیع می شود.

رئیس انجمن تأمین کنندگان فرآورده های خام دامی همچنین در خصوص اندازه واردات گوشت قرمز شرح داد: واردات گوشت قرمز تا سه ماه آینده و تا زمانی که قیمت این محصول به تعادل برسد و منطقی شود ادامه خواهد داشت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 اسفند 1401 بروزرسانی: 23 اسفند 1401 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 2087

به "گوشت گرم گوسفند از استرالیا وارد کشور شد ، گوشت ارزان می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوشت گرم گوسفند از استرالیا وارد کشور شد ، گوشت ارزان می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید