کسب 6 عنوان برتر توسط روابط عمومی و امور بین الملل شرکت گل گهر در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

به گزارش پیامک مسعود، برگزیدگان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی ایران از سوی هیئت داوران این جشنواره معرفی شدند.

کسب 6 عنوان برتر توسط روابط عمومی و امور بین الملل شرکت گل گهر در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی صبح امروز با حضور معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با اهدا تندیس و جوایز به روابط عمومی های برتر به کار خود انتها داد.

این جشنواره به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری دانشگاه ها، روابط عمومی وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه ملی و استانی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی تهران برگزار گشت.

بر اساس نظر داوران پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی ایران، روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر پیروز به کسب 6 رتبه در این جشنواره شد.

در بخش های ادبیات (مستندسازی)، وب سایت و ویژه نامه رتبه اول، در بخش تحلیل محتوا رتبه دوم (مشترک) و در بخش های تیزر و فیلم های مستند رتبه سوم (مشترک) به روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر تعلق گرفت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: masuodsms.ir شناسه مطلب: 1272

به "کسب 6 عنوان برتر توسط روابط عمومی و امور بین الملل شرکت گل گهر در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب 6 عنوان برتر توسط روابط عمومی و امور بین الملل شرکت گل گهر در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید