سریال و پخش خانگی

واکنش چهره های معروف آمریکایی به پیروزی جو بایدن

تهران (پانا) - پس از اعلام آرای الکترال بسیاری از هنرمندان آمریکایی به این موضوع واکنش نشان دادند.

18 آذر 1399

آخرین اخبار از طولانی ترین سریال تلویزیون

فرهاد آئیش و الیکا عبدالرزاقی از جمله بازیگران اصلی برف بی صدا می بارد به کارگردانی پوریا آذربایجانی هستند که بناست در 250 قسمت ساخته گردد.

5 آذر 1399

جانباز دفاع مقدس چگونه پدیده نون. خ2 شد؟، از عمو کاووس امروز تا رزمنده دیروز هوانیروز

رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس گفت: من تمام هشت سال جنگ تحمیلی را در جبهه، کنار دوستان رزمنده ام حضور داشتم. هیچ وقت از آن فضا دل نمی کندم؛ نهایتاً چند روز را مرخصی می گرفتم و دوباره چند ماه مداوم در مناطق عملیاتی مشغول بودم.

6 تیر 1399

نسخه زنانه پدرخوانده ساخته می گردد

رید مورانو مرحله پیش فراوری فیلم سینمایی مادرخوانده با روایت داستان سلطان مواد مخدر را شروع کرد.

23 خرداد 1399

خاک های نرم کوشک با میلیونر زاغه نشین

گروه فرهنگی خبرنگاران، در ایام پویش ملی در خانه بمانیم، کتاب ها و فیلم های مختلفی را برای مطالعه و تماشا به مخاطبانش پیشنهاد می نماید.

7 خرداد 1399

جلالی تبار: سریال های خانگی با نگاه تجاری فراوری می شوند

علیرضا جلالی تبار معتقد است سریال های شبکه نمایش خانگی با نگاه صرف مالی ساخته می شوند و این تفاوت این آثار با مجموعه های تلویزیونی است.

13 اسفند 1398

آغی در ادامه سفر دور جهان به کوزوو رسید

به گزارش خبرنگاران، فیلم کوتاه آغی در ادامه حضور در جشنواره های مختلف بین المللی در بخش مسابقه فیلم های کوتاه سومین جشنواره بین المللی فیلم فریزای کوزوو به عنوان تنها نماینده ایران با 61 فیلم از آمریکا، اسپانیا، آلمان، فرانسه، مکزیک، لهستان، مصر، اتریش،...

30 بهمن 1398

فیلم کوتاه ایرانی وارد رقابت اسکار شد

فیلم کوتاه سکوت با کسب جایزه جشنواره فیلم همپتون آمریکا واجد شرایط حضور در شاخه فیلم کوتاه اسکار شد.

23 بهمن 1398

دروغ های مصلحتی الیور استون مقابل دوربین می رود

الیور استون جدیدترین فیلمش را به عنوان دروغ های مصلحتی با بازی بنیسیو دل تورو بازیگر برنده اسکار مقابل دوربین می برد.

6 بهمن 1398

دو دریاچه پر از هیولاهای مجازی و موجودات فانتزی در ایتالیا

تیمی از متخصصان هنر دیجیتالی و انیمیشن سازان، دو دریاچه در ایتالیا را تبدیل به خانه هیولاهای مجازی و موجودات فانتزی نموده اند. برای آشنایی با این جاذبه های گردشگری در این مقاله با ما بخوانید.

6 دی 1398

کیفر ساترلند رییس جمهور آمریکا می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورایتی، کیفر ساترلند ستاره سریال 24 در سریال تریلر سیاسی بازمانده برگزیده محصول شبکه ای بی سی بازی می نماید و در آن نقش رییس جمهور ایالات متحده را ایفا خواهد نمود. ساترلند تهیه کننده اجرایی این سریال هم خواهد بود.

24 آبان 1398

اپلیکیشن دیپ فیک Zao تنها با یک عکس شما می تواند ده ها صحنه فیلم و سریال معروف را سریعا بازسازی کند

اپلیکیشن Zao روز آدینه در چین منتشر شده و به سرعت در کمتر از چند ساعت ویرال شد. این اپلیکیشن رایگان دیپ فیک تنها یک عکس چهره از شما دریافت می نماید و در کمتر از یک دقیقه صدها تصویر معروف فیلم ها و سریال ها را با چهره شما بازسازی و تحویل می دهد.

21 مهر 1398

روایت پرده نقره ای از امام مهربانی؛ از ولایت عشق تا هرشب تنهایی

روزنامه شهروند: اگر چه ساخت فیلم های تاریخی به خصوص مذهبی همواره با سختی هایی روبه رو است، اما در طول این چند سال در کشور شاهد تولید آثار چشمگیری در این زمینه بوده ایم که آثاری همچون فیلم ولایت عشق به کارگردانی مهدی فخیم زاده از این دسته فیلم ها است....

28 مرداد 1398

مهلت شرکت در کنگره ملی امیرکبیر تمدید شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دبیرخانه کنگره ملی امیر کبیر مهلت شرکت در این کنگره که تا 30 بهمن ماه اعلام شده بود تا 20 اسفند تمدید شد و علاقه مندان به شرکت در این کنگره تا 20 اسفندماه فرصت خواهند داشت تا آثار خود را به وسیله سایت کنگره به دبیرخانه جشنواره...

25 خرداد 1398

شفاف سازی درباره بودجه غلامرضا تختی، مدعیان سند منتشر نمایند

به گزارش خبرنگاران، سازندگان فیلم غلامرضا تختی در واکنش به بعضی ادعاهای مطرح شده پیرامون منابع اقتصادی این فیلم سینمایی بیانیه ای منتشر کردند:

16 خرداد 1398

منتقدان می گویند: رابین هود جدید یک اکشن بی کیفیت است

قرار است این آخرهفته شاهد اکران فیلم سینمایی رابین هود (Robin Hood) باشیم. رابین هود جدید را اتو بترست بریتانیایی کارگردانی نموده اما اقتباس این کارگردان از این اثر فولکلور مشهور اصلا مورد پسند منتقدان واقع نشده و امتیازات فیلم نشان می دهد از نظر عموم منتقدان...

23 فروردین 1398