طراحی گرافیکی و چاپ

کتابی که مانیفست محافظه کاری است

به گزارش خبرگزاری کتاب محافظه کاری: خیال و واقعیت کتابی است کم حجم به قلم رابرت نیزبت، اگر می خواهید به شکل موجز و مفید به پاسخ این پرسش برسید که محافظه کاری چیست و دنیا را چگونه تفسیر می نماید، خواندن این کتاب می تواند برایتان بسیار مفید باشد. کتابی که...

9 مهر 1399

اعتراض سه عضو کانون کارگردان سینما به حذف 330 عضو

سه عضو اصلی کانون کارگردانان با نگارش نامه ای نسبت به حذف 330 عضو در انجمن صنفی کارفرمایی کارگردانان سینمای استان تهران اعتراض کردند.

31 شهریور 1399

جانسون در اتاق اعدام نخست وزیر

بوریس که با یک تالار خالی و خلوت [مجلس]در برابر وکیلی که تبدیل به اپوزیسیون شد یعنی کی یر استارمر روبرو است، باید یک هفته سخت و طاقت فرسا را در مورد روبروه دولتش با کرونا تحمل کند. استارمر، 57 ساله، از تمام مهارت های قانونی و دادرسی خود استفاده کرده است....

13 مرداد 1399

تجربه خریدی جذاب در بیلبائو اسپانیا

مراکز خرید بیلبائو اسپانیادر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره مراکز خرید بیلبائو ، سخن خواهیم گفت.

8 تیر 1399

بازسازی؛ مجازات تخریب گران بافت تاریخی یزد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت: طی مکاتبه ای با رئیس کل دادگستری استان با استناد به ماده دو آیین نامه اجرایی ماده 79 قانون مجازات اسلامی از مقامات قضایی خواسته شد در صدور احکام متخلفان بافت های تاریخی از مجازات های جایگزین حبس...

5 تیر 1399

اختلاف نظر چین و کره جنوبی بر سر خطرات داروی ژاپنیآویگان

باوجود استقبال چین از داروی ژاپنی آویگان خطرات احتمالی استفاده از این دارو باعث نگرانی کشورهایی مانند کره جنوبی شده است.

4 خرداد 1399

نشست دانشجویی نقد و آنالیز نمایش بـاق ِوحـش برگزار گردید

اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی هنر و انجمن علمی نمایش دانشگاه تربیت مدرس با همکاری خانه هنرمندان در قالب برنامه سلسله نشست های نقد و آنالیز تئاتر نمایش باق وحش را نقد و آنالیز کرد.

2 فروردین 1399

تدوین دستورالعمل رسیدگی به تخلفات چاپخانه ها، در انتظار دستور وزیر برای ابلاغ هستیم

خبرنگاران: مدیر کل دفتر چاپ وزارت ارشاد ضمن تشریح مفاد تفاهم نامه وزارت ارشاد و وزارت صنعت در حوزه چاپ ، از تدوین دستورالعمل رسیدگی به تخلفات چاپخانه ها اطلاع داد و گفت: این دستورالعمل هم اکنون تدوین شده و در انتظار دستور وزیر برای ابلاغ هستیم.

17 اسفند 1398

فیلسوف و گرگ در کتاب فروشی ها

کتاب فیلسوف و گرگ نوشته مارک رولندز با ترجمه شهاب الدین عباسی منتشر شد.

16 اسفند 1398

رضایت 85درصدی مسافران از ستاد تسهیلات نوروزی تفرش در سال گذشته

خبرنگاران: فرماندار تفرش گفت: سال گذشته بیش از 16 هزار مسافر و گردشگر به شهرستان تفرش مسافرت نموده که بیش از 85 درصد آنان از خدمات ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی ابراز رضایت نموده اند.

30 بهمن 1398

مشارکت دانشگاه خوارزمی در ابرپروژه شرکت ملی نفت

خبرنگاران/البرز مدیر کل فناوری وزارت نفت گفت: در مجموعه وزارت نفت 26 پروژه بزرگ داریم که با دانشگاه ها بسته شده که پنج پروژه در حوزه اکتشافی، 9 پروژه در حوزه بالادستی و 12پروژه در حوزه پایین دستی پتروشیمی، پالایش و پخش است.

16 بهمن 1398

اولین انجمن علمی اوتیسم در دانشگاه تبریز شروع به کار کرد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی اولین انجمن علمی اوتیسم در دانشگاه تبریز، با کسب مجوز از مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شروع به کار کرد.

6 بهمن 1398

همه وسایل آزادیرا دربرج آزادی ببینید

اولین موزه اشیا قدیمی متعلق به برج آزادی به زودی افتتاح می گردد.

16 دی 1398

4 بنای فوق العاده دیدنی با معماری گوتیک

دیدنی ترین بناهای سبک گوتیکدر اواسط قرن دوازدهم میلادی، معماری گوتیک رونق یافت و از فرانسه به سایر نقاط غرب اروپا گسترش پیدا کرد. پس از این دوره، این سبک معماری به یک سبک غالب تبدیل شد. در این نوع معماری که به معماری رومیان بسیار شبیه است از سبک ها و ساختار...

7 دی 1398

بیش از 200 مامور مخفی آمریکا تامین امنیت سفر ترامپ در ویتنام را برعهده می گیرند

یکی از روزنامه های محلی ویتنام امروز (شنبه) نوشت، بیش از 200 مأمور مخفی آمریکایی امروز وارد هانوی، پایتخت ویتنام می شوند تا به تأمین امنیت برای رئیس جمهوری آمریکا بپردازند که قرار است با رهبری کره شمالی در این کشور دیداری داشته باشد.

4 دی 1398